Apie Mus

Apie Mus

Jei jums įdomu, kas mes esame? UAB “Štara“. Čia, mes siekiame suteikti savo klientams išskirtinę patirtį ir puikias kainas. Uždarosios akcinės bendrovės „Štara“ partneriai yra didžiausios Europos ir Azijos automobilių kėbulų dalių gamybos įmonės. Nuo 2007 m. Mūsų įmonė gali didžiuotis savo patikimais santykiais su tiekėjais ir nuolatiniais klientais.

Mūsų vertybės

Sukaupta patirtis ir darbuotojų kvalifikacija leidžia didmeniniams ir mažmeniniams klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės gaminius. Daugelis automobilių remonto dirbtuvių, transporto įmonių ir prekybininkų pasikliauja įmonės prekėmis ir paslaugomis. UAB „Štara“ siūlo klientams profesionalias konsultacijas, prieinamas kainas ir patikimiausių rinkos gamintojų produktus.

Mūsų misija

Mūsų parduotuvė ir sandėlis yra įsikūrę Lietuvos mieste Kaune. Užsakytos prekės gali būti pristatytos tiesiog prie jūsų durų. Patogi ir lanksti užsakymo ir pristatymo sistema leidžia sklandžiai aptarnauti klientus ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse Europos Sąjungos šalyse. Jei prekės šiuo metu nėra sandėlyje, mes galime paprašyti ir užsakyti reikalingą prekę.

Kai kurie Skaičiai

+
Laimingi Klientai
Kalbos
+
Darbo Patirtis
+
Puodeliai Kavos

Mūsų Tobula Komanda

ALGIS MURAUSKAS

Generalinis Direktorius

„Būkite kuo protingesni, tačiau atminkite, kad visada geriau būti išmintingiems, nei būti protingiems.“

Gytis Murauskas

Rinkodara

„Tai, ką jūs darote šiandien, gali pagerinti jūsų ateitį.“

Raminta Cesnaityte

Buhalteris

“Moteris yra kaip arbatos maišelis; niekada negali žinoti, koks jis stiprus, kol jis nėra karštame vandenyje.”

Mindaugas Palinauskas

Vadybininkas

“Intelektas yra gebėjimas prisitaikyti prie pokyčių.”